2020 йил ўқувчилар учун эфирга узатиладиган ҳар кунги телевизион дарслар жадвали

Primary tabs

29 апрель куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали 

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Математика 

9:00 ― Ўқиш

 

 1-класс (Рус тили) 

9:15 ― Русский язык 

9:30 ― Математика 

9:45 ― Чтение

 

 2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Она тили 

10:15 ― Математика

10:30 ― Ўқиш

 

 2-класс (Рус тили)

10:45 ― Русский язык

11:00 ― Математика

11:15 ― Чтение

 

 3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Табиатшунослик

12:00 ― Математика

 

 3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык

12:30 ― Природоведение

12:45 ― Математика

 

 4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Математика

13:15 ― Она тили

13:30 ― Ўқиш

13:45 ― Инглиз тили

 

 4-класс (Рус тили)

14:00 ― Математика

14:15 ― Русский язык

14:30 ― Чтение

14:45 ― Английский язык

 

Маҳорат дарси

2-қисм ― Абдуҳошим Исмоилов (Ўзбекистон халқ артисти) 

 

 5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Математика

9:00 ― Тарих

9:15 ― Рус тили

 

 5-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык

9:45   ― Математика

10:00 ― История

10:15 ― Узбекский язык

 

 6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Математика 

10:45 ― Она тили

11:00 ― Физика

11:15 ― Адабиёт

 

 6-класс (Рус тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― Русский язык

12:00 ― Физика

12:15 ― Литература

 

 7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Рус тили

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Кимё

13:15 ― Инглиз тили

 

 7-класс (Рус тили)

13:30 ― Узбекский язык

13:45 ― Алгебра

14:00 ― Химия

14:15 ― Английский язык 

 

 8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Алгебра

14:45 ― География 

15:00 ― Кимё

15:15 ― Физика

 

 8-класс (Рус тили)

15:30 ― Алгебра

15:45 ― География

16:00 ― Химия

16:15 ― Физика

 

 9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Алгебра  

8:45 ― Биология

9:00 ― Информатика 

9:15 ― Инглиз тили

 

 9-класс (Рус тили)

9:30   ― Алгебра 

9:45   ― Биология

10:00 ― Информатика

10:15 ― Английский язык

 

 10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Алгебра

10:45 ― Физика 

11:00 ― Биология

11:15 ― Информатика

 

 10-класс (Рус тили)

11:30 ― Алгебра

11:45 ― Физика 

12:00 ― Биология

12:15 ― Информатика

 

 11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Адабиёт

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Физика

13:15 ― Информатика

 

 11-класс (Рус тили)

13:30 ― Литература

13:45 ― Алгебра

14:00 ― Физика 

14:15 ― Информатика

 

30 апрель куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Математика 

9:00 ― Ўқиш

 

1-класс (Рус тили)

9:15 ― Русский язык 

9:30 ― Математика 

9:45 ― Чтение

 

2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Математика 

10:15 ― Ўқиш

10:30 ― Она тили

 

2-класс (Рус тили)

10:45 ― Математика 

11:00 ― Чтение

11:15 ― Русский язык

 

3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― Ўқиш 

12:00 ― Одобнома

12:15 ― Инглиз тили

 

3-класс (Рус тили)

12:30 ― Математика 

12:45 ― Чтение

13:00 ― Этика

13:15 ― Английский язык

 

4-синф (Давлат тили)

13:30 ― Математика

13:45 ― Она тили

14:00 ― Ўқиш

 

4-класс (Рус тили)

14:15 ― Математика

14:30 ― Русский язык

14:30 ― Чтение

 

Маҳорат дарси

1-қисм ― Атаханова Феруза Зихировна (Камолиддин Беҳзод номидаги Миллий рассомлик ва дизайн институти доценти)

 

5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Рус тили 

8:45 ― Она тили

9:00 ― Математика 

9:15 ― Адабиёт

 

5-класс (Рус тили)

9:30   ― Узбекский язык

9:45   ― Русский язык 

10:00 ― Математика 

10:15 ― Литература

 

6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Математика 

10:45 ― Тарих

11:00 ― Адабиёт 

11:15 ― Инглиз тили

 

6-класс (Рус тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― История

12:00 ― Литература

12:15 ― Английский язык

 

7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Геометрия

12:45 ― Рус тили

13:00 ― Физика

13:15 ― Адабиёт

 

7-класс (Рус тили)

13:30 ― Геометрия

13:45 ― Узбекский язык

14:00 ― Физика

14:15 ― Литература

 

8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Адабиёт

14:45 ― Геометрия 

15:00 ― Инглиз тили

15:15 ― Биология

 

8-класс (Рус тили)

15:30 ― Литература

15:45 ― Геометрия

16:00 ― Английский язык

16:15 ― Биология

 

9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Геометрия

9:00 ― Ўзбекистон тарихи 

9:15 ― Инглиз тили

 

9-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык 

9:45   ― Геометрия

10:00 ― История Узбекистана

10:15 ― Английский язык

 

10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Ўзбекистон тарихи

10:45 ― Алгебра 

11:00 ― Инглиз тили

11:15 ― Адабиёт

 

10-класс (Рус тили)

11:30 ― История Узбекистана 

11:45 ― Алгебра 

12:00 ― Английский язык

12:15 ― Литература

 

11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Ўзбекистон тарихи

12:45 ― Кимё

13:00 ― Геометрия

13:15 ― Информатика

 

11-класс (Рус тили)

13:30 ― История Узбекистана

13:45 ― Химия

14:00 ― Геометрия

14:15 ― Информатика

 

2020 йил 1 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

 1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика 

8:45 ― Инглиз тили

9:00 ― Одобнома

 

 1-класс (Рус тили) 

9:15 ― Математика 

9:30 ― Английский язык

9:45 ― Этика

 

 2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Математика 

10:15 ― Инглиз тили

10:30 ― Атрофимиздаги олам

 

 2-класс (Рус тили)

10:45 ― Математика 

11:00 ― Английский язык

11:15 ― Окружающий нас мир

 

 3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― Ўқиш 

12:00 ― Мусиқа

12:15 ― Рус тили

 

 3-класс (Рус тили)

12:30 ― Математика 

12:45 ― Чтение

13:00 ― Музыка

13:15 ― Узбекский язык

 

 4-синф (Давлат тили)

13:30 ― Математика

13:45 ― Она тили

14:00 ― Инглиз тили

 

 4-класс (Рус тили)

14:15 ― Математика

14:30 ― Русский язык

14:30 ― Английский язык

 

 Маҳорат дарси

2-қисм ― Атаханова Феруза Зихировна (Камолиддин Беҳзод номидаги Миллий рассомлик ва дизайн институти доценти)

 

 5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Математика

9:00 ― Информатика

9:15 ― Мусиқа

 

 5-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык 

9:45   ― Математика

10:00 ― Информатика

10:15 ― Музыка

 

 6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Мусиқа

10:45 ― Математика

11:00 ― Физика 

11:15 ― Биология

 

 6-класс (Рус тили)

11:30 ― Музыка 

11:45 ― Математика 

12:00 ― Физика

12:15 ― Биология

 

 7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Инглиз тили

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Информатика

13:15 ― География

 

 7-класс (Рус тили)

13:30 ― Английский язык

13:45 ― Алгебра

14:00 ― Информатика

14:15 ― География

 

 8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Она тили

14:45 ― Алгебра 

15:00 ― Кимё 

15:15 ― Инглиз тили

 

 8-класс (Рус тили)

15:30 ― Русский язык

15:45 ― Алгебра

16:00 ― Химия

16:15 ― Английский язык

 

 9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Кимё 

8:45 ― Инглиз тили 

9:00 ― География 

9:15 ― Физика

 

 9-класс (Рус тили)

9:30   ― Химия 

9:45   ― Английский язык 

10:00 ― География

10:15 ― Физика

 

 10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Рус тили

10:45 ― Информатика 

11:00 ― Кимё

11:15 ― Инглиз тили

 

 10-класс (Рус тили)

11:30 ― Узбекский язык

11:45 ― Информатика

12:00 ― Химия

12:15 ― Английский язык

 

 11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Алгебра

12:45 ― Инглиз тили

13:00 ― Рус тили

13:15 ― Адабиёт

 

 11-класс (Рус тили)

13:30 ― Алгебра

13:45 ― Английский язык

14:00 ― Узбекский язык

14:15 ― Литература

 

2 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

 

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Инглиз тили 

8:45 ― Атрофимиздаги олам

9:00 ― Мусиқа

 

 1-класс (Рус тили)

9:15 ― Английский язык 

9:30 ― Окружающий нас мир

9:45 ― Музыка

 

 2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Мусиқа

10:15 ― Инглиз тили

10:30 ― Жисмоний тарбия

 

 2-класс (Рус тили)

10:45 ― Музыка 

11:00 ― Английский язык

11:15 ― Физическое воспитание

 

 3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Ўқиш 

12:00 ― Инглиз тили

 

 3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык 

12:30 ― Чтение

12:45 ― Английский язык

 

 4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Ўқиш

13:15 ― Одобнома

13:30 ― Табиатшунослик

 

 4-класс (Рус тили)

13:45 ― Чтение

14:00 ― Этика

14:15 ― Природоведение

 

 Маҳорат дарси

1-қисм ― Тоир Қўзиев  (Ўзбекистон халқ артисти)

 

5-синф (Давлат тили)

8:30 ―  Технология (қизлар учун) 

8:45 ―  География 

9:00 ―  Тарих

9:15 ―  Жисмоний тарбия

 

5-класс (Рус тили)

9:30  ―    Технология (для девочек) 

9:45  ―    География

10:00 ― История

10:15 ― Физическое воспитание

 

6-синф (Давлат тили)

10:30 ― География

10:45 ― Информатика

11:00 ― Технология (қизлар учун)

11:15 ― Жисмоний тарбия

  

6-класс (Рус тили)

11:30 ― География

11:45 ― Информатика

12:00 ― Технология (для девочек)

12:15 ― Физическое воспитание

 

7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Биология

12:45 ― География 

13:00 ― Мусиқа

13:15 ― Жисмоний тарбия

 

7-класс (Рус тили)

13:30 ― Биология

13:45 ― География

14:00 ― Музыка

14:15 ― Физическое воспитание

 

8-синф (Давлат тили)

14:30 ― География

14:45 ― Жаҳон тарихи

15:00 ― Технология (қизлар учун)

15:15 ― Жисмоний тарбия

 

8-класс (Рус тили)

15:30 ― География

15:45 ― Всемирная история 

16:00 ― Технология (для девочек)

16:15 ― Физическое воспитание

 

9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Алгебра

8:45 ― Информатика

9:00 ― География

9:15 ― Жисмоний тарбия

 

9-класс (Рус тили)

9:30   ― Алгебра

9:45   ― Информатика

10:00 ― География

10:15 ― Физическое воспитание

 

10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Рус тили

10:45 ― Адабиёт

11:00 ― География

11:15 ― Жисмоний тарбия

 

10-класс (Рус тили)

11:30 ― Узбекский язык 

11:45 ― Литература

12:00 ― География

12:15 ― Физическое воспитание

 

11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Она тили 

12:45 ― Биология

13:00 ― Рус тили

13:15 ― Кимё

 

11-класс (Рус тили)

13:30 ― Русский язык

13:45 ― Биология

14:00 ― Узбекский язык

14:15 ― Химия

 

2020 йил 4 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали:

 

 1-синф (Давлат тили).

8:30 ― Математика

8:45 ― Ўқиш

9:00 ― Она тили

 

 1-класс (Рус тили)

9:15 ― Математика

9:30 ― Чтение

9:45 ― Русский язык

 

 2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Она тили 

10:15 ― Математика

10:30 ― Ўқиш

 

 2-класс (Рус тили)

10:45 ― Русский язык

11:00 ― Математика

11:15 ― Чтение

 

 3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Ўқиш

12:00 ― Математика

 

 3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык

12:30 ― Чтение

12:45 ― Математика

 

 4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Математика

13:15 ― Она тили

13:30 ― Ўқиш

 

 4-класс (Рус тили)

13:45 ― Математика

14:00 ― Русский язык

14:15 ― Чтение

 

 Маҳорат дарси

1-қисм ― Курязов Улуғбек Тўраевич (Камолиддин Беҳзод номидаги Миллий рассомлик ва дизайн институти доценти)

 

 5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика 

8:45 ― Она тили

9:00 ― Инглиз тили

9:15 ― Биология

 

 5-класс (Рус тили)

9:30   ― Математика 

9:45   ― Русский язык

10:00 ― Английский язык

10:15 ― Биология

 

 6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Она тили 

10:45 ― Математика

11:00 ― Инглиз тили

11:15 ― Тарих

 

 6-класс (Рус тили)

11:30 ― Русский язык

11:45 ― Математика

12:00 ― Английский язык

12:15 ― История

 

 7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Она тили 

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Ўзбекистон тарихи

13:15 ― Кимё

 

 7-класс (Рус тили)

13:30 ― Русский язык

13:45 ― Алгебра

14:00 ― История Узбекистана

14:15 ― Химия

 

 8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Алгебра

14:45 ― Ўзбекистон тарихи

15:00 ― Инглиз тили

15:15 ― Физика

 

 8-класс (Рус тили)

15:30 ― Алгебра

15:45 ― История Узбекистана

16:00 ― Английский язык

16:15 ― Физика

 

 9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили

8:45 ― Геометрия

9:00 ― Биология

9:15 ― Инглиз тили

 

 9-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык

9:45   ― Геометрия

10:00 ― Биология

10:15 ― Английский язык

 

 10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Она тили 

10:45 ― Алгебра

11:00 ― Биология

11:15 ― Инглиз тили

 

 10-класс (Рус тили)

11:30 ― Русский язык

11:45 ― Алгебра

12:00 ― Биология

12:15 ― Английский язык

 

 11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Она тили

12:45 ― Биология

13:00 ― Геометрия

13:15 ― Инглиз тили

 

 11-класс (Рус тили)

13:30 ― Русский язык

13:45 ― Биология

14:00 ― Геометрия

14:15 ― Английский язык

 

 2020 йил 5 Май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика

8:45 ― Ўқиш

9:00 ― Она тили

 

1-класс (Рус тили) 

9:15 ― Математика

9:30 ― Чтение

9:45 ― Русский язык

 

2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Она тили 

10:15 ― Математика

10:30 ― Ўқиш

 

 2-класс (Рус тили)

10:45 ― Русский язык

11:00 ― Математика

11:15 ― Чтение

 

 3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Ўқиш

12:00 ― Математика

 

 3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык

12:30 ― Чтение

12:45 ― Математика

 

 4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Математика

13:15 ― Она тили

13:30 ― Ўқиш

 

 4-класс (Рус тили)

13:45 ― Математика

14:00 ― Русский язык

14:15 ― Чтение

 

 Маҳорат дарси

2-қисм ― Алиқулов Алишер Маҳмудович  (Камолиддин Беҳзод номидаги Миллий рассомлик ва дизайн институти профессори, Ўзбекистон Республикаси санъат арбоби)

 

 5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Математика

9:00 ― Инглиз тили

9:15 ― Адабиёт

 

 5-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык

9:45   ― Математика

10:00 ― Английский язык

10:15 ― Литература

 

 6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Она тили 

10:45 ― Математика

11:00 ― География

11:15 ― Биология

 

 6-класс (Рус тили)

11:30 ― Русский язык

11:45 ― Математика

12:00 ― География

12:15 ― Биология

 

 7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Биология

12:45 ― Физика

13:00 ― Геометрия

13:15 ― Она тили

 

 7-класс (Рус тили)

13:30 ― Биология

13:45 ― Физика

14:00 ― Геометрия

14:15 ― Русский язык 

 

 8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Она тили

14:45 ― Геометрия 

15:00 ― Биология

15:15 ― Информатика

 

 8-класс (Рус тили)

15:30 ― Русский язык

15:45 ― Геометрия

16:00 ― Биология

16:15 ― Информатика

 

 9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Адабиёт 

8:45 ― Алгебра 

9:00 ― Физика 

9:15 ― Кимё

 

 9-класс (Рус тили)

9:30   ― Литература

9:45   ― Алгебра

10:00 ― Физика

10:15 ― Химия

 

 10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Кимё

10:45 ― Геометрия

11:00 ― Физика 

11:15 ― Адабиёт

 

 10-класс (Рус тили)

11:30 ― Химия

11:45 ― Геометрия

12:00 ― Физика

12:15 ― Литература

 

 11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Физика 

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Инглиз тили 

13:15 ― Кимё

 

 11-класс (Рус тили)

13:30 ― Физика

13:45 ― Алгебра

14:00 ― Английский язык 

14:15 ― Химия

 

6 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

 1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Инглиз тили

8:45 ― Ўқиш

9:00 ― Она тили

 

 1-класс (Рус тили)

9:15 ― Английский язык

9:30 ― Чтение

9:45 ― Русский язык

 

 2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Она тили 

10:15 ― Математика

10:30 ― Ўқиш

 

 2-класс (Рус тили)

10:45 ― Русский язык

11:00 ― Математика

11:15 ― Чтение

 

 3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Табиатшунослик

12:00 ― Инглиз тили

 

 3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык

12:30 ― Природоведение

12:45 ― Английский язык

 

 4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Инглиз тили

13:15 ― Она тили

13:30 ― Ўқиш

 

 4-класс (Рус тили)

13:45 ― Английский язык

14:00 ― Русский язык

14:15 ― Чтение

 

 Маҳорат дарси

2-қисм ― Женисбек Пиязов  

(Ўзбекистонда хизмат кўрсатган  артист, 

Қорақалпоғистон халқ артисти)

 

 5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика 

8:45 ― Она тили

9:00 ― Инглиз тили

9:15 ― Рус тили

 

 5-класс (Рус тили)

9:30   ― Математика 

9:45   ― Русский язык

10:00 ― Английский язык

10:15 ― Узбекский язык

 

 6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Математика 

10:45 ― Она тили

11:00 ― Физика

11:15 ― Адабиёт

 

 6-класс (Рус тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― Русский язык

12:00 ― Физика

12:15 ― Литература

 

 7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Рус тили

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Кимё

13:15 ― Инглиз тили

 

 7-класс (Рус тили)

13:30 ― Узбекский язык

13:45 ― Алгебра

14:00 ― Химия

14:15 ― Английский язык 

 

 8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Алгебра

14:45 ― География 

15:00 ― Кимё

15:15 ― Физика

 

 8-класс (Рус тили)

15:30 ― Алгебра

15:45 ― География

16:00 ― Химия

16:15 ― Физика

 

 9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Алгебра  

8:45 ― Биология

9:00 ― Информатика 

9:15 ― Инглиз тили

 

 9-класс (Рус тили)

9:30   ― Алгебра 

9:45   ― Биология

10:00 ― Информатика

10:15 ― Английский язык

 

 10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Алгебра

10:45 ― Адабиёт

11:00 ― Биология

11:15 ― Инглиз тили

 

 10-класс (Рус тили)

11:30 ― Алгебра

11:45 ― Литература 

12:00 ― Биология

12:15 ― Английский язык

 

 11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Алгебра 

12:45 ― Биология

13:00 ― Информатика 

13:15 ― Рус тили

 

 11-класс (Рус тили)

13:30 ― Алгебра 

13:45 ― Биология

14:00 ― Информатика 

14:15 ― Узбекский язык

 

2020 йил 7 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали 

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика 

8:45 ― Ўқиш

9:00 ― Она тили

 

 1-класс (Рус тили) 

9:15 ― Математика 

9:30 ― Чтение

9:45 ― Русский язык

 

 2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Инглиз тили 

10:15 ― Математика

10:30 ― Ўқиш

 

2-класс (Рус тили)

10:45 ― Английский язык

11:00 ― Математика

11:15 ― Чтение

 

3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Математика

12:00 ― Ўқиш

 

3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык

12:30 ― Математика

12:45 ― Чтение

 

4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Математика

13:15 ― Она тили

13:30 ― Ўқиш

 

4-класс (Рус тили)

13:45 ― Математика

14:00 ― Русский язык

14:15 ― Чтение

 

Маҳорат дарси

Жамалова Дилдора Абдуваҳабовна (Ўзбекистонда хизмат кўрсатган маданият ходими)

 

5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Тарих 

8:45 ― Она тили

9:00 ― Математика

9:15 ― География

 

5-класс (Рус тили)

9:30   ― История 

9:45   ― Русский язык  

10:00 ― Математика

10:15 ― География

 

6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Математика 

10:45 ― География

11:00 ― Тарих

11:15 ― Инглиз тили

 

6-класс (Рус тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― География

12:00 ― История

12:15 ― Английский язык

 

7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Геометрия

12:45 ― Физика

13:00 ― Инглиз тили

13:15 ― География

 

7-класс (Рус тили)

13:30 ― Геометрия

13:45 ― Физика

14:00 ― Английский язык

14:15 ― География

 

8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Она тили

14:45 ― Геометрия

15:00 ― Инглиз тили

15:15 ― География

 

8-класс (Рус тили)

15:30 ― Русский язык

15:45 ― Геометрия

16:00 ― Английский язык

16:15 ― География

 

9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили  

8:45 ― Геометрия

9:00 ― Информатика 

9:15 ― Рус тили

 

9-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык 

9:45   ― Геометрия

10:00 ― Информатика

10:15 ― Узбекский язык

 

10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Ўзбекистон тарихи

10:45 ― Она тили

11:00 ― Информатика

11:15 ― Адабиёт

 

10-класс (Рус тили)

11:30 ― История Узбекистана

11:45 ― Узбекский язык 

12:00 ― Информатика

12:15 ― Литература

 

11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Она тили

12:45 ― Физика

13:00 ― Геометрия

13:15 ― Инглиз тили

 

11-класс (Рус тили)

13:30 ― Узбекский язык

13:45 ― Физика

14:00 ― Геометрия

 14:15 ― Английский язык

 

8 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика 

8:45 ― Одобнома 

9:00 ― Инглиз тили

 

1-класс (Рус тили)

9:15 ― Математика 

9:30 ― Этика 

9:45 ― Английский язык

 

2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Она тили

10:15 ― Математика

10:30 ― Одобнома 

10:45 ― Инглиз тили

 

 2-класс (Рус тили)

11:00 ― Русский язык

11:15 ― Математика

11:30 ― Этика

11:45 ― Английский язык

 

3-синф (Давлат тили)

12:00 ― Она тили

12:15 ― Математика

12:30 ― Ўқиш

 

3-класс (Рус тили)

12:45 ― Русский язык 

13:00 ― Математика

13:15 ― Чтение

 

4-синф (Давлат тили)

13:30 ― Инглиз тили

13:45 ― Математика

14:00 ― Ўқиш

 

4-класс (Рус тили)

14:15 ― Английский язык

14:30 ― Математика

14:45 ― Чтение

 

Маҳорат дарси

1-қисм ― Дўсматов Бекназар  (Ўзбекистон Халқ хофизи, Ўзбекистон давлат санъат ва маданият институти профессори)

 

5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили 

8:45 ― Математика

9:00 ― Мусиқа

9:15 ― Жисмоний тарбия

 

5-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык 

9:45   ― Математика

10:00 ― Музыка

10:15 ― Физическое воспитание

 

6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Мусиқа

10:45 ― Математика

11:00 ― Физика 

11:15 ― Биология 

 

6-класс (Рус тили)

11:30 ― Музыка 

11:45 ― Математика 

12:00 ― Физика

12:15 ― Биология

 

7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Алгебра

12:45 ― Мусиқа

13:00 ― Информатика

13:15 ― География

 

7-класс (Рус тили)

13:30 ― Алгебра

13:45 ― Музыка

14:00 ― Информатика

14:15 ― География

 

8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Алгебра

14:45 ― Инглиз тили

15:00 ― Кимё 

15:15 ― Технология

 

8-класс (Рус тили)

15:30 ― Алгебра

15:45 ― Английский язык

16:00 ― Химия

16:15 ― Черчение

 

9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Ўзбекистон тарихи

8:45 ― Кимё

9:00 ― Физика

9:15 ― Адабиёт

 

9-класс (Рус тили)

9:30   ― История Узбекистана 

9:45   ― Химия

10:00 ― Физика

10:15 ― Литература

 

10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Алгебра

10:45 ― Инглиз тили

11:00 ― Кимё

11:15 ― Рус тили

 

10-класс (Рус тили)

11:30 ― Алгебра

11:45 ― Английский язык

12:00 ― Химия

12:15 ― Узбекский язык

 

11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Ўзбекистон тарихи 

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Рус тили

13:15 ― Адабиёт

 

11-класс (Рус тили)

13:30 ― История Узбекистана 

13:45 ― Алгебра

14:00 ― Узбекский язык

 

14:15 ― Литература.

Izoh qoldiring

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.